Nurşah Tokgöz Beauty Center 3D & 6D & 8D Kirpik

3D İpek Kirpik nasıl uygulanıyor?

Kendi kirpiğinizin inceliğinde, hatta daha da ince olan bu kirpikler üçlü bir şekilde uygulama yapılırken birleştirilip, kendi kirpiğinize tek tek güzelce montajlanıyor. Neredeyse her bir kirpiğinize bu işlem yapılıyor, sabır ve emek isteyen, ciddi profesyonellik isteyen bir iş. Uygulama ne kadar sağlıklı yapılırsa, çıkan sonuç o kadar başarılı. Yani işinin ehli kişilerde yaptırılması şiddetle tavsiye edilir.

İpek Kirpik uygulaması ne kadar sürüyor?

İlk uygulama yaklaşık 1-1,5 saat sürüyor. En güzeli 1-1,5 saat aynaya bakmak yok. Bittiğinde ise aynaya baktığınızda güzel bir sürpriz size bekliyor... Uzamış kirpikleriniz ve siz, yeni bir hayata merhaba diyorsunuz.

İpek kirpik kalitesi, uzunluğu, rengi nasıl olmalı?

Uygulama yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken önemli bir konu. Takılan kirpiklerin, kullanılan yapıştırıcının kaliteli ve güvenilir olması. Uygulamanın diğer bir güzel özelliği ise kişiye özel kirpik boyları, kirpik renkleri ve kirpiğin inceliği seçiliyor. Taşlı kirpikler bile var, süsü sevenler için... Çok açık renk kirpikleriniz var ve teniniz çok açık ise dilerseniz size kahverengi kirpikler ile uygulama yapılabiliniyor. Uzun lafın kısası; kişiye göre seçilen kirpikler ile kişiye göre bir uygulama yöntemi bu.

İpek kirpik kendi kirpiklerime zarar verir mi?

Kullanılan malzeme ve yapılan uygulama doğru ise kirpiğinize bir zarar vermeyecektir. Sadece ipek kirpik uygulamasında, yoğun kirpiklere alıştığımız için, kirpikler çıktıktan sonra bize kendi kirpiklerimiz az gelecektir. 3-6 ayda bir kirpiklerinizi tamamen çıkarttırıp 1 ay dinlenme sürecini mutlaka uygulayın. Bu süreçte özel kirpik bakım serumları ile bakım sürecini hızlandırabilirsiniz. Kirpiklerinizi profesyonel yardım alarak çıkarttırmanız, kirpiklerinizin zarar görmemesini sağlayacaktır.

Yukarı