Nurşah Tokgöz Beauty Center Kaş Peeling

Kaş Peelingi Nedir?

Günümüzde trendler değiştikçe kadınların güzellik anlayışlarında da çok ciddi anlamda farklılıklar ön plana çıktı diyebiliriz. Kaş Peeling’i, kaşların daha güçlenmesi, daha hızlı çıkması ve kusursuz bir görünüme sahip olabilmesi için olmazsa olmazlardan birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Günümüz güzellik trendleri içerisinde en çok dikkat çeken unsurlardan da birisi durumunda. Gür bir kaş görünümü elde edebilmek için son derece önemli bir uygulama olan peeling, kaliteli markaların kaliteli ürünleri ile de yapılabiliyor.

Peeling Uygulanışı Nasıl Olmalı? Peeling Kaşlarınızda Nasıl İşe Yarıyor?

Peeling uygularken çok dikkatli olmalısınız, Çünkü bu uygulamayı vücudun en ince ve hassas derisini taşıyan göz bölgesinin yakınında yapacaksınız. Az bir miktarda ürünü serçe parmağınıza alarak kaş çevresine nazik dairesel hareketlerle yedirin ve bol suyla durulayın. Bu uygulamayı haftada 2 kez uygulayabilirsiniz. Peelingle kaş diplerinizi ölü hücrelerden arındırarak batık tüyleri dışarı çıkarabilir ve kan dolaşımını hızlandırarak kaş uzamasını destek olabilirsiniz. Kaş besleyici ürünleri de peeling’den hemen sonra kullanarak daha hızlı ve etkili bir şekilde cilde nüfuz etmelerini sağlayabilir ve gür kaşlara kavuşmanızın süresini kısaltabilirsiniz.

Daha Gür Ve Yoğun Kaşlar İçin Öneriler?

Kaşlarına hergün 1 dakika masaj yapın, bu masaj ile daha hızlı kan akışı sağlarsınız ve sonucunda daha hızlı uzayan kaşlarınız olur. 30 saniye boyunca parmak uçlarınızla yapacağınız küçük darbelerden sonra 30 saniye de yuvarlak hareketlerle parmaklarınızı kaşınız boyunca gezdirin. Daha fazla etki için kan dolaşımını hızlandıran göz kremlerinden de kullanabilirsiniz.

Yukarı