Nurşah Tokgöz Beauty Center Dermapen

Dermapen nedir ve tedavisi nasıl yapılır?

Dermapen tek başına tıpkı peeling laser dermabrasyon gibi başlı başına etkin son derece kolay güvenli acısız bir yöntemdir. Dermapen ile kombine uygulamalar imkanı sayesinde ablatif olmayan, örneğin Fraksiyonel Lazer Tedavisi, IPL ve Kimyasal Peeling gibi tedavilerden daha efektif sonuçlara ulaşabiliriz.

Cerrahi olmadan gençleşmenin avantajları

İnce çizgilerin azalması, Derinin sıkışması ve gerilmesi, Akne ve diğer lekelerin azalması ve hatta yok olması, Çatlak ve deri gevşemelerinin giderilmesi, Çok hızlı iyileşme süreci, Lazerle soyulmuş cilt de uygulanabilme güvenilirliği, Her cilt tipinde ve her bölgede uygulanabilmesi, Kolajen dokunun gelişmesini sağlar.

Dermapen Nerelere Uygulanır?

Yüz, el boyun, saç, Akne, Leke, çatlak, selülit ve vücutta doku kaybı olan bölgelere uygulanır. Dermapenin farkı ise organizmanın tamirat mekanizmalarında en önemli rolü gerçekleştirir. Doku hasarı oluştuğunda Dermapen uygulandığında doku aktive olur ve birçok doku geliştirici faktörü ortama sağlarlar. Esas etkisi dokuları hızla onarmaktır.

Dermapen Uygulaması nasıl yapılmaktadır?

Dermapen saçlı deri, yüz, boyun, eller, akne izleri akne ve doku kaybı ve sorunlu olan bölgelere uygulanır. Tüm işlemler yaklaşık 1 saatte tamamlanmaktadır. Uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar, doku kaybı onarılırlar ve yeni doku üretmeye başlarlar. Hem kadınlar hem de erkekler için sonucu çok memnun edici bir uygulamadır. Dermapen'in avantajları ise İyileşme süreci içeriği dolayısıyla çok kısadır. Dokuları onarır ve yeniler. Yeni kolajen üretimi, yeni damarsal gelişme sağlanır. Büyüme faktörleri ve hücreler arası ortamın yeniden yapılanması ile dokulardaki hasarlar giderilir ve taze dokular oluşturulur. Uygulanışı kolay ve konforludur. Gerekli materyalin sağlanması çok kolaydır.

Yukarı